Titles you rated
SEAL TeamRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5