Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Summer with MonikaRated ★ 3.5
AlphaRated ★ 4.0
My Father's ShadowRated ★ 3.5
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Becoming HumanRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0