Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5
IDOLiSH7: First BEAT! Gekijou Soushuu-hen ZenhenRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
SoldierRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0