Series
Ratings
13
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
ParadiseRated ★ 4.5
Hitorijime My HeroRated ★ 2.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.5
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5