Titles you rated
 Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0 Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 6/45Rated ★ 4.0 6/45Rated ★ 4.0
 Better DaysRated ★ 3.0 Better DaysRated ★ 3.0
 Midsommar Director's CutRated ★ 2.5 Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
 The Point ManRated ★ 2.0 The Point ManRated ★ 2.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Secret(working title)Rated ★ 2.0 Secret(working title)Rated ★ 2.0
 The Boy and the HeronRated ★ 2.5 The Boy and the HeronRated ★ 2.5
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0 Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
- Heavy SnowRated ★ 3.5
 UprisingRated ★ 3.5 UprisingRated ★ 3.5
 Past LivesRated ★ 3.5 Past LivesRated ★ 3.5
 Project SilenceRated ★ 1.5 Project SilenceRated ★ 1.5
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
 Spring Bears LoveRated ★ 2.5 Spring Bears LoveRated ★ 2.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0