Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
My♡PuppyRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
DriveRated ★ 2.0
MiraRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 3.0