Series
Ratings
224
Produce 101Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 2.5
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 1.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0