Series
Ratings
146- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0- すいかRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- We Are PreCureRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0