Series
Ratings
80
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0