Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0