Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0- Machined RebornRated ★ 3.0
Sorority RowRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
A Blood PledgeRated ★ 2.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 1.0