Titles you rated
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.5
The SonRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 2.0
VertigoRated ★ 4.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Café LumièreRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0