Series
Ratings
154
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The HourRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5