Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
SissiRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5