Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0