Titles you rated
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5