Movies
Ratings
49
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
SuffragetteRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0