Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
GG PrecinctRated ★ 2.5
Copycat KillerRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5