Movies
Ratings
96
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Fight or FlightRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0