Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 2.0
CriminalRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 5.0
My Beloved BodyguardRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 4.0
KajakiRated ★ 2.0
Eye in the SkyRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
United 93Rated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 2.0
Ip Man 3Rated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 2.0