Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Asphalt ManRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 2.5- BossRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
SandglassRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5