Titles you rated
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 4.0
Till Murder Do Us Part: Soering vs. HaysomRated ★ 4.5
The Program: Cons, Cults, and KidnappingRated ★ 3.5
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 4.5
Waco: American ApocalypseRated ★ 4.0
Meltdown: Three Mile IslandRated ★ 3.5
Monsters Inside: The 24 Faces of Billy MilliganRated ★ 5.0
Trial by MediaRated ★ 5.0
Inside the Criminal MindRated ★ 3.5
Killer Inside: The Mind of Aaron HernandezRated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 5.0
Murder Among the MormonsRated ★ 3.5
The PharmacistRated ★ 5.0
Killer SallyRated ★ 4.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 5.0
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness Season 2Rated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 5.0- I Am a Killer: ReleasedRated ★ 5.0
I Am a KillerRated ★ 5.0