Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 1.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 2.5
Blood FreeRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0