Titles you rated
ChangelingRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0