Movies
Ratings
304
Lady BirdRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ice BarRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0