Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5