Series
Ratings
127
She Was PrettyRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 3.5