Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
American PieRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0