Titles you rated
RevolverRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
CountRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0