Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0