Titles you rated
CoralineRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 1.5