Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BootsRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.5
Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5