Series
Ratings
63
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 3.5
Bad and CrazyRated ★ 1.5
Designated SurvivorRated ★ 2.5