Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0