Series
Ratings
29
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0