Series
Ratings
60
Low LifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5