Movies
Ratings
374
The Poseidon AdventureRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The RainmakerRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0