Titles you rated
Beach BoysRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Tsudui-sanRated ★ 3.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
Badly In LoveRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
The Funny Chef of South PolarRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 5.0
Kei x Yaku: Dangerous PartnersRated ★ 3.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
My Personal WeathermanRated ★ 4.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 1.5
What if There Were a High School for "Ikemen" Only?Rated ★ 2.0
Kinshicho Paradise ~Shibuyakaraippon~Rated ★ 3.5