Titles you rated
HungerRated ★ 4.5
Man with a Movie CameraRated ★ 4.5
DaisiesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 1.5