Series
Ratings
20
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0