Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0- FarewellRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 2.5- A Dance That SpeaksRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Devil in the FleshRated ★ 2.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5