Series
Ratings
64
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0