Movies
Ratings
15
The RevenantRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0