Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0