Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.0
Best ChefRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.5