Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 0.5
Devils StayRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 0.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 1.5
No One Gets Out AliveRated ★ 1.5
Con MumRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0
TarotRated ★ 1.5- Mountain LingersRated ★ 2.0
Given: Hiiragi MixRated ★ 3.5- Eiga Bakuten!!Rated ★ 4.0
- Scary HouseRated ★ 0.5