Titles you rated
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5