Movies
Ratings
383
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0