Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
LTNSRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 2.5
JirisanRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0