Titles you rated
V for VendettaRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 1.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 1.5
[REC]Rated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0